En Güzel ve Anlamlı Bill Gates Sözleri

Hadi şimdi BEĞEN butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


Bill Gates Kimdir? Bill Gates Sözleri
Bill Gates'in sözlerini paylaşmadan önce, onun hakkında biraz bilgi vermek gerekiyor galiba. Kendisi 1955 doğumlu bir girişimci olup, arkadaşı Paul Allen ile birlikte 1975 senesinde Microsoft firmasını kurdu. Daha sonraları ise Windows gibi işletim sistemleri geliştiren firma, günümüzde birçok uygulamaya da ev sahipliği yapmaktadır. Bill Gates ise şu an dünyanın en zengin insanları arasında yer almaktadır. Forbes profili için buraya tıklayınız.

Buna rağmen mütevazı bir yaklaşım içerisinde olan Gates, özlü sözleri ile birlikte insanlara ilhâm kaynağı olmaya devam ediyor. Bizler de şimdi en güzel Bill Gates sözlerini sizlerle paylaşıyor olacağız. Eğer siz de bir bilgisayar girişimcisi olacaksanız, Bill Gates sözlerine bu yönde kulak vermenizde fayda var.

En Güzel ve Anlamlı Bill Gates Sözleri


Bill Gates Özlü Sözleri


>> "Hiçbir mucit, kendisi için bir icat yapmaz."

>> "Ben bazı derslerin sınavlarını geçemedim; ama arkadaşım hepsini geçti. O şimdi Microsoft'ta başarılı bir mühendis, ben Microsoft'un sahibiyim."

>> "İnsan en yüksekte ise, hiçbir destekçisine güvenmemeli."

>> "İleride donanım yazılımın yanında bedavaya verilecek."

>> ‎"İyi bir mühendis olmak istiyorsanız, sınavlara çalışmaya daima geç başlayın; bu size zaman yönetimini ve acil durumlarla başa çıkmayı öğretir."Bill Gates Sözleri ile ilgili başlığımızda Bill Gates'in güzel sözlerine yer verdik. Eğer sizin de bildiğiniz bir Bill Gates sözü var ise, yorum formunu kullanarak bu sözü bizlerle paylaşabilirsiniz.

Beğendin mi? Beğen veya Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

"Yorumlama biçimi:" menüsünde yer alan,
"Adı/URL veya Anonim" seçeneğine tıklayarak hızlıca yorum gönderebilirsiniz.