Yıldönümü Mesajları

Seni sevmenin ve senin tarafından sevilmenin tatlı tadına varmak ve ne kadar şanslı olduğumu bir kez daha hatırlamak istiyorum bu yıl dönümümüzde.

Ben gerçekten çok şanslı bir insanım. Seni ne kadar çok sevdiğimi şu dünyaya, yıldönümümüzde haykırmak istiyorum.

Kalbimi çalan,  kalbimi yeniden aşkla attıran insan için, aşk için, ayaklarımı yerden kesen senin için yıldönümümüz bir kez daha kutlu olsun.

Gerçek aşkı ben sadece sen de buldum. Yıl dönümümüz kutlu olsun

İhtiyacım olduğunda beni bırakmayan, bana destek olan ve bana aşkı anlatan insanla geçireceğim bir yıldönümü daha en büyük mutluluk.

Ben her zaman, beni ben olduğum için sevecek bir insan arıyordum. Seni bulduğum o günün yıldönümü kutlu olsun.

Seni sevmek bana çok fazla şey hissettirir. Mutluluk, Sevinç, Heyecan ve Sevgi. Bu duyguları seninle paylaştığıma çok mutluyum. Her yıldönümümüz hep böyle coşkulu olsun.

Tartıştığımız  zamanlar bile seninle güzel. Mutlu yıl dönümleri sevgilim.

Yaptığımız hataları öpücüklerimizle sileriz. İniş ve çıkışlar her ilişkide olabilir. Bunlar aşkımızı besler ve bir yıldönümünü daha beraber yaşarız.

Üzüntülerde sevinçler gibi ilişkimizin bileşenlerini tamamlıyor ve bizi daha da güçlendiriyor. Nice dolu dolu yıldönümlerine aşkım.

Bu dünyada yalnızdım ve sen bana sevgini verdin. Bu güzel yıldönümleri senin sevgin ve ışığınla mümkün oldu. Nice yıl dönümlerine sevgilim.

Bu bizim ilk yılımız olabilir ama ömür boyu harika hatıraların ve aşkların başlangıcıdır da aynı zamanda. Mutlu yıl dönümleri.

Beni dünyanın en mutlu insanı yapıyor bezen şımartıyorsun.  Mutlu yıl dönümleri  sevgilim.

Benimle olmanın kolay olmadığını biliyorum, ama yine de bunu yaptığına seviniyorum.  Seni seviyorum mutlu yıl dönümleri.

Sadece bilmeni istedim, her şey için çok müteşekkirim! Akıllı, düşünceli, tatlı, harika, güzel ve esprilisin. Bu liste devam edebilir! Mutlu yıl dönümleri.

Seni sevgilim olarak görmenin çok güzel olduğu gerçeğini kutlayabileceğim bir gün geçirmeyi seviyorum.

Seninle yaşarken zaman uçup gidiyor. Mutlu yıl dönümleri hayatımın uçarı aşkı.

Mutluyken zaman uçar derler. Her yıl daha hızlı geçiyor çünkü ben seninle mutluyum. Mutlu yıl dönümleri hep bizim olsun.

Seni her gördüğümde tekrar âşık olurum. Mutlu yıl dönümleri bir tanem.

İnişlerimiz ve çıkışlarımız vardı. Böyle şeyler her aşkta yaşanırdı. Seninle geçen her dakikamdan mutlu olduğumu bilmeni istedim. Yıl dönümümüz kutlu olsun.

 Özel günümüzde tüm kalbimin sadece sana ait olduğunu bildirmek istiyorum. Mutlu yıl dönümleri.

Tanıştığımız günü hep hatırlayacağım. Bu yıl dönümlerinde hep o günleri hatırlayacağım ve ne kadar şanslı olduğumu da unutmayacağım.

Yıldönümleri, birlikte yaşadığımız tüm harika zamanlara hoş bir şekilde bakmak için nefeslendiğimiz bir dönem. Bunu iyi değerlendirmeli. Mutlu yıl dönümleri sevgilim.

Seni düşündüğüm her an için  köşeye bir lira atsaydım, şimdi milyoner olurdum. Mutlu yıl dönümleri.

Yıllardır her ikimizin de değiştiğini biliyorum, ama bu değişim yoluyla birlikte daha yakınlaştık. Seni çok seviyorum.

Bana,   kimsenin yerini alamayacağı, dünyanın en iyi sevgilisini verdiği için Tanrı’ya şükrediyorum. Seni seviyorum tatlım. Yıl dönümü kutlu olsun.

365 günden sonra hâlâ sevgilim olduğuna inanamıyorum. Ne kadar şanslıymışım meğer. Nice yıl dönümlerine hayatımın şiiri.

Geçmişi umursamıyorum artık çünkü benim hediyem ve umarım geleceğim sensin. Mutlu yıl dönümleri.

Geçmişin nasıl olduğu önemli değil… Söz veriyorum, geleceğimiz herkesin gördüğünün en iyisi olacak. Mutlu yıl dönümleri.

Yayım tarihi
Genel olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin